logomuz
E-ticaret Paketi - Kolay Yönetim Paneli - Ömür Boyu Lisans
E-ticaret Paketi - Kolay Yönetim Paneli - Ömür ...
129tl
Stok Durumu
:
STOKTA VAR
Fiyatı
:
129 TL + %18 KDV

Görsel Tasarım

Anındanet e-ticaret paketi isteklerinize göre görselleştirilebilir. Farklı sektörler için çok kısa sürede sizlere tema seçenekleri sunabiliriz.

Tasarım olarak ergonomik olan e-ticaret sistemimiz tamamıyla kendi kodlamamız olduğu için sizin isteklerinize özel modüller eklenebilir.

AnındaNet e-ticaret paketi isteklerinize göre görselleştirilebilir. Farklı sektörler için çok kısa sürede sizlere tema seçenekleri sunabiliriz.

Tasarım olarak ergonomik olan e-ticaret sistemimiz tamamıyla kendi kodlamamız olduğu için sizin isteklerinize özel modüller eklenebilir.

Düzenlenebilir Ana Sayfa

Ana sayfanızda kategori bazlı yada sizin seçeceğiniz ürünleri sergileyebilirsiniz. Güncel kampanyalarınız ve indirimli ürünleri ana sayfanızda istediğiniz sayı ve şekilde sergileme imkanınız mevcuttur. Fırsat ürünleri, haftanın ürünleri, yeni eklenen ürünler, ana sayfa ürünleri ve kampanyalı ürünler gibi birçok özelleştirilmiş alan ana sayfa kısmında mevcuttur.

 

 

İndirimli Ürünler ve Fırsat Ürünleri

Fırsat ürünlerinizi ve indirimli ürünlerinizi ana sayfanızda vurgulayabilirsiniz.

Kategorileri Ön Sayfada Görsel Olarak İfade Edin

Bir kategorideki ürünlere ana sayfadan dikkat çekmek yada bir konuda görsel reklam yayınlama için yönetim panelinizden görseller ekleyebilirsiniz.

Detaylı Ürün Sayfası

Ürün detayları sayfasında ürününüze ait diğer resimler, ürün açıklaması, ödeme yöntemleri ve kullanıcı yorumlarını içermektedir. Ürün üye girişli ve kayıtsız üye şeklinde sipariş verilebilmektedir.

İyzico Ödeme Sistemi

İyzico ödeme sistemi sayesinde saatler içinde firmanıza ait sanal pos sistemini aktive ederek satışa başlayabilirsiniz.

Kolay Kullamlı Yönetim Paneli

Yönetim panelimiz kolay bir kullanıma sahiptir. Sipariş ve kargo takipleri, ürün ekleme işlemleri son derece basit panellerden hızlıca yapılabilmektedir. Ayrıca yönetim panelinden para birimi , dil ayarları gibi birçok ayar yapılabilmektedir. 

SMS Bildirim Sistemi Nedir?

Sitenizden bir ürün yada hizmet hakkında bilgi formu yada iletişim formu doldurulduğunda site yöneticisine anında SMS ile bilgi verilmektedir. Siteniz ilk kurulduğunda 1000 SMS sizlere hediye olarak verilmektedir.

Toplu SMS - Başlıklı SMS Gönderimi

Firma adınız ile müşterilerinize toplu sms gönderebilirsiniz. Başlıklı SMS hizmeti siteniz kurulur kurulmaz size teslim edilecektir. Örneğin YILMAZLAR başlığı ile yönetim panelinde önceden tanımladığınız müşteri gruplarına SMS gönderebileceksiniz.

 Demo Site İçin Tıklayınız 

 

 

 

 

5457459
5457459
Yönetim Panelli Hazır İnşaat Firması Scripti
149tl
Yönetim Panelli Firma Scripti + SMS Modülü
49tl
10 GB Linux Plesk Hosting Paket
280tl
 
Özgürlük Mah. 96 Nolu Sokak No:25 Şehitkamil/Gaziantep
0534 245 27 27
admin@anindanet.com
facebookk twitter instagram11

LiveZilla Live Chat Software